Sukces Emilii Rabczak (Wideo)

28196W sobotę 10 sierpnia 2013 w Amfiteatrze im. Stanisława Hadyny w Wiśle odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „Lato z Filharmonią”. Impreza zgromadziła pokaźną widownię. Jako support wystąpiła 15-letnia wokalistka Emilka Rabczak, jedna z finalistek II Festiwalu „Nasza Szansa”. Młoda artystka przygotowała sylwetki trzech sławnych piosenkarek – Hanki Ordonównej, Marleny Dietrich, Edith Piaf i zaśpiewała ich utwory. Występ Emilki przerósł wszelkie oczekiwania, za co publiczność nagrodziła ją gromkimi brawami.

Następnie zaprezentowany został spektakl muzyczny „Miłość Ci wszystko wybaczy” w wykonaniu artystów z Tarnowa: Joanny Łukasik na pianinie, Pawła Łukasika na altówce oraz Magdaleny Skawińskiej na wokalu. Trio w barwny sposób przybliżyło wcześniej wymienione piosenkarki. Między innymi wykonane zostały utwory Marleny Dietrich z filmu „Błękitny anioł”: „Johny” i „Lola”. Dla fanów muzyki klasycznej i starych filmów koncert był prawdziwą przyjemnością. Na zakończenie tenor Piotr Rachocki oraz pianistka Inga Madej zabrali publiczność w muzyczną podróż przez cały świat.

źródło: www.wisla.pl

Emilia Rabczak mieszka w Zebrzydowicach i jest solistką zespołu wokalno-instrumentalnego SEPTYMA działającego przy Gminnym Ośrodku Kultury w Zebrzydowicach.Na próbach zespołu oraz indywidualnych zajęciach z emisji głosu uczy się śpiewu. Do występów przygotowuje ją p. Jolanta Jabłońska -dyr. zespołu SEPTYMA.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *